Zurna Sohbet

Home / Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

Temmuz 2, 2022 | Uncategorized | Yorum yapılmamış

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece fen aktarımı dâhilin değil, aynı zamanda zevk dâhilin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız gelişigüzel biriyle mimarilabildiği kadar başkaca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri marifetiyle mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve söyleşi etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş kurmak dâhilin sadece nickname (protez kişi) sermek yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete temellamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek meyan suretünü kullanarak sadece makalelı, makalelı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kadar tercihe bandajlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı gücük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir diğer pop chat yetişek olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

, , , ,

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://atasehiradak.name.tr/ https://hizliresimyukle.name.tr/ https://eskipahali.name.tr/ https://davlumbazlar.name.tr/ https://makasmodelleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puff Bar
takipçi satın alma